اختصاص فضای مجموعه مدیریت فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گناباد به فعالیت‌های «پویش دانشجویی مقابله با کرونا»

در اولین جلسه شورای مدیران معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد در سال جدید مصوب شد فضای مجموعه مدیریت فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گناباد به فعالیت‌های «پویش دانشجویی مقابله با کرونا» اختصاص یابد.

به گزارش مفدا – گناباد، "دکتر محمدحسن مینوئیان حقیقی" معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه در ابتدای این جلسه که ظهر امروز شنبه 16 فروردین ماه 99 در محل دفتر معاونت برگزار شد، ضمن تبریک سال جدید و آرزوی سلامتی، از تلاش‌های مدیران و همکاران حوزه‌های مختلف در سال گذشته تشکر و قدردانی کرد و نسبت به رعایت نکات بهداشتی در برابر ویروس کرونا تأکید کرد.

در این جلسه پس از بحث و تبادل نظر و با توجه به عدم حضور دانشجویان مقرر شد، اولویت‌های معاونت احصا شده و کارکنان معاونت با هماهنگی مدیر مربوطه در محل کار حضور یافته و سایر همکاران هم بنا به ضرورت، به صورت دورکاری انجام وظیفه نمایند.

همچنین مصوب شد پیگیری های لازم در خصوص کمک به محرومین و نیازمندان از طریق کانون خیریه همای رحمت دفتر نهاد رهبری و کانون خیریه باران مهر مدیریت تعالی فرهنگی، با مشارکت داوطلبانه اعضای محترم هیئت علمی، مسئولین و کارکنان گرامی دانشگاه انجام پذیرد.

در خصوص فعالیت‌های پویش دانشجویی مقابله با کرونا نیز بنا شد فضای مجموعه مدیریت فرهنگی برای فعالیت این دانشجویان در نظر گرفته شود.

تاریخ:
1399/01/17
تعداد بازدید:
88
منبع:
Powered by DorsaPortal